Get Adobe Flash player

zipio programa

                                        

   

Biržų lopšelis-darželis "Drugelis" nuo 2008 m. dalyvauja tarptautinėje vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programoje "Zipio draugai"

 "VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2016"

2016 m. kovo 14 - 18 d.

              Lopšelis-darželis jau septintus metus įsijungė į vaikų "Vaikų linijos" inicijuojamą "Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2016". Darželyje svečiavosi Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas Algis Neverauskas. Susitikimo metu darželinukai giedojo giesmeles, klausėsi klebono minčių apie artėjančias Šv. Velykas, aiškinosi šios šventės religinę prasmę.

         Visą savaitę vaikai kartu su auklėtojomis kalbėjosi "Kodėl širdelėje kartais būna stiklas?" ir jie panoro išgirsti  klebono nuomonę kaip elgtis kai užvaldo pyktis, kai draugas nesidalina žaislais, kai erzina ar įskaudina.

          3-iosios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai suvaidino situaciją kaip pastatytą iš kaladėlių statinį tyčia sugriovė viena mergaitė. Vaikai įvertino mergaitės poelgį ir visi nusprendė, kad reikia atsiprašyti. Kartu su klebonu jie išvardijo atsiprašymo žodžius: labai atsiprašau, dovanoju, aš daugiau taip nesielgsiu, aš pasitaisysiu, aš suklydau ir atsiprašau.

         6-osios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su auklėtoja Aušra pristatė "Penkių pirštų taisykles" ir paaiškino kaip reikėtų elgtis kai kas nors tyčia erzina, priekabiauja.

         Klebonas Algis Neverauskas lankėsi vaikų grupėse, domėjosi jų veikla, žaidimais. Atsisveikindamas jis padovanojo vaikams spalvinimo ir grožinės literatūros knygelių, dėlionių.              ***